top of page
Virtuves mēbeles interjers

Kvalitatīvas mēbeles mums ir pašsaprotama lieta. Izturīgi un augstas kvalitātes materiāli, individuāla pieeja, rūpīga plānošana un uzmanība pret detaļām rada atšķirību! Mūsu ražotajām mēbelēm ir konfigurējamas, pielāgojamas detaļas un aksesuāri, plašs krāsu un materiālu klāsts, kas ļauj realizēt jebkuras klienta fantāzijas. Dizaina, stila un materiālu daudzveidība atbilst dažādām gaumēm un vajadzībām. Vai tā ir moderna stila virtuve bez rokturiem vai mājīga lauku stila virtuve, mēs ar prieku īstenosim Jūsu vēlmes!

Uzņēmuma veiksmīgas darbības pamats ir klientu apmierinātība un procesu pilnveidošana. Mēs, Smart Interior komanda, īstenojam to ar profesionalitātes, cieņas pret klientiem un kvalifikācijas paaugstināšanas palīdzību. Klientu apmierinātība ir mūsu degviela. Izprast klienta vajadzības un vēlmes ir liels ieguvums, tāpēc mēs cenšamies vairāk klausīties nekā runāt, lai radītu vislabāko. Katra pozitīva klienta atsauksme mums ir dāvana!

SMART Interior sevi ir pierādījis Eiropas klientiem kā kvalitatīvu un modernu interjera un dizaina uzņēmumu. Savas darbības laikā esam nodibinājuši ciešas partnerattiecības ar vairākām Eiropas kompānijām, kas nodarbojas ar kruīza kuģu un viesnīcu interjera un dizaina pakalpojumiem Eiropā un Latvijā :   Geralama Scorza S.p.a (Itālija),    DeRossi (Igaunija),    Maviga (Lietuva),    Merima (Somija),   Vallila (Somija).

Aicinām partnerus uz sadarbību. Sadarbība ar kompāniju SMART Interior - izdevīgi piedāvājumi, produkcijas un servisa kvalitāte Eiropas līmenī par sasniedzamām izmaksām.

bottom of page