top of page

Iebūvējamas mēbeles – mēbeļu pasaules mode!

Iebūvējamas mēbeles, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, ir aktuālas un modernas, tās īpaši lutinās un padarīs unikālu Jūsu mājokli.

virtuves iekarta

Foto: SMART Interior

Vai esat mēģinājuši atrast piemērotas gatavas mēbeles trīsstūra formā, kas derētu tieši Jūsu mājokļa jumta izbūves slīpumam vai patrepei? Šādos gadījumos iesakām izmantot individuāli projektētas iebūvējamās mēbeles neērtajiem stūriem zem kāpnēm vai jumta slīpuma, kur, šķiet, nekas neder. Jūs pat varat izmantot kāpņu pakāpienus, lai tajos izvietotu atvilktnes un turētu noderīgus sīkumus pa rokai!

uzglabāšanas sistēma

Foto: SMART Interior

bērnistabas mēbeles

Foto: SMART Interior


Iebūvējamās mēbeles - alternatīva sienām

Iebūvējamās mēbeles ir lielisks veids, kā definēt zonas mājoklī, nebūvējot papildus starpsienas. Piemēram, lai atdalītu dzīvojamo istabu no virtuves un ēdamistabas, var izmantot atvērtus plauktus. Studijas tipa dzīvoklī iebūvējamās mēbeles var izmantot, lai izveidotu guļamzonu vai nelielu darba kabinetu, nepadarot telpu mazāku.

kabinets

Foto: SMART Interior


Efektīva, gudra uzglabāšana

Iebūvējamās mēbeles ir uzglabāšanas čempiones, jo tās var pielāgot pēc pasūtījuma, lai tajās ietilptu tieši tas, kas Jums nepieciešams. Iebūvējamos skapjus var pielāgot neērtiem stūriem vai ap logiem, lai pēc iespējas labāk izmantotu telpu Jūsu istabā. Tas ir inteliģents risinājums neērtām telpām!

Iebūvēts drēbju skapis bērnistabā palīdz gudri organizēt lietu uzglabāšanu, kur galvenais ir elastība un pielāgojamība. Jebkurā vecumā ir ērti izmantot atvilktnes, lai novietotu sīkus priekšmetus, piemēram, zeķes un apakšveļu, savukārt salocītām drēbēm ērtāk lietojami ir iebūvēti plaukti, kas ļauj redzēt to saturu.

iebūvēts skapis

Foto: SMART Interior

iebūvēts skapis

Foto: SMART Interior

iebūvēts skapis

Foto: SMART Interior


Ērts papildus apgaismojums

Apgaismojums ir viens no faktoriem, kas bieži iztrūkst, kad runa ir par mēbeļu dizainu. Brīvi stāvošos skapjos ir jāpaļaujas uz ārējiem gaismas avotiem, kas var būt kaitinoši un neērti, it īpaši, kad Jums vajag ātri atrast kādu lietu. Iebūvējamos skapjus var projektēt ar iebūvētiem gaismas ķermeņiem! Izvēlieties punktveida gaismekļus skapja augšdaļā vai LED lentveida apgaismojumu plauktiem. Tas atvieglos apģērbu atrašanu skapju dziļajās atvilktnēs un plauktos, ietaupot daudz laika un enerģijas, kā arī radīs īpašu noskaņu telpā akcentējot detaļas un faktūras.

TV plaukts

Foto: SMART Interior


Iebūvējamās mēbeles pielāgojas Jūsu vajadzībām!

Viegli mainiet fokusu un uzsvaru telpā, atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Sakārtotas, uzticamas iebūvējamās mēbeles ir lielisks veids, kā savlaicīgi mainīt uzsvaru telpā vai pat visā mājoklī, jo dažkārt Jūs nevēlaties, lai mēbeles būtu uzmanības centrā, bet lai tās atkāpjas otrajā plānā un ļauj ainavai izcelties.

Uzglabāšanas sistēma ir nepieciešama, lai uzturētu mājokļus sakārtotus. Taču pārdomāti veidota uzglabāšanas sistēma var uzlabot Jūsu interjera formu un funkcionalitāti.

Foto: SMART Interior

Pie mums, Smart Interior, saņemsiet individuālus risinājumus savam mājoklim, birojam, darba vietai vai sabiedriskai iestādei – projektējam, ražojam un uzstādām mēbeles jūsu vajadzībām – virtuves iekārtas, skapjus, bīdāmās sistēmas, galdus, krēslus, plauktus, dekoratīvus paneļus, transformējamas starpsienas un citus risinājumus Jūsu telpām!


Parādiet savu stilu un personību ar iebūvējamām mēbelēm

Izpaudiet savu personību un stilu, izvēloties iebūvētas mēbeles pēc pasūtījuma, kas izgatavotas tieši Jums! Izvēloties iebūvētas mēbeles, Jums ir ļoti plašas iespējas izvēlēties krāsu, apdari un piederumus atbilstoši Jūsu gaumei. Un varat būt droši, ka paziņa vai kolēģis neiegādāsies tādu pašu skapi kā Jūs, jo Jūsu mēbele ir pēc individuāla pasūtījuma!

Foto: SMART Interior


Informācijas avoti:

Tugman, H. (2016). 10 Benefits Of Built-In Storage. https://www.forbes.com/sites/houzz/2016/11/25/10-benefits-of-built-in-storage/?sh=2cf3561d1985

Norris, B. (2023). Approximately 7 Benefits of Built-in Furniture. https://www.lunchboxarchitect.com/blog/7-benefits-of-built-in-furniture/

Dolma, T. (2017). 5 Advantages Of Built-in Wardrobes. https://www.livspace.com/in/magazine/5-advantages-of-built-in-wardrobes

Paper, J. H. (2017). Built-Ins Idea Book. Taunton Press.
Recent Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page